• Veríme, že v každom okamžiku má človek k dispozícii všetky zdroje, ktoré potrebuje na vyriešenie svojich problémov. Umením však ostáva, ako tieto zdroje odhaliť a riešenia, ktoré z nich vyvstanú aj zrealizovať.
 • Manažerské zručnosti, obchodnícky potenciál, motivovanie druhých, riešenie konfliktov, koučovanie podriadených-to všetko sú oblasti, vyžadujúce si určité poznanie, určitú múdrosť.
 • Ak chcete zvládať manažerské zručnosti, potrebujete zvládať time management, delegovanie, motivovanie druhých, koučing-vlastný aj druhých.

Life koučing

Cieľ:

Nájsť východiská z neľahkej životnej situácie,  objaviť neobjavené vnútorné zdroje,  násjť odpovede na otázky, ktoré si v problémových otázkach kladiem

Komu je Life koučing určený:

Každému kto si uvedomuje, že pracovať na sebe je nevyhnutné pre dosiahnutie osobnej spokojnosti a úspechu v živote

Vo svojom živote človek prechádza obdobiami, ktoré nemusia byť ľahké. Skrývajú v sebe rôzne úskalia, ktoré sa objavujú raz v práci, raz vo vzťahoch či v osobnom rozvoji. V týchto chvíľach máme okolo seba ľudí, ktorý nám môžu byť nápomocný. Často sa však stane, že sú v našom probléme príliš hlboko zaangažovaní a nie je  pre nich jednoduché zachovať si potrebný odstup a nadhľad. A tu je miesto pre Life koučing.

Life koučing je nástrojom, alebo skôr procesom, kedy ste koučom sprevádzaný na vašej ceste náročnými obdobiami Vášho života. Kouč vám dáva podporu, pomáha Vám hľadať vaše vnútorné zdroje a vedia vás k objaveniu vnútorného potenciálu, ktorý vám pomôže dostať sa cez všetko s čím sa vo Vašom živote potýkate.     

Obsahom Life koučingu sú väčšinou témy, ktoré súvisia zo životnými situáciami s ktorými sme práve konfrontovaní,  ako je napr. riešenie problémov vo vzťahoch, zamyslenie sa nad ďalším osobným a životným smerovaním alebo riešenie rozličných životných dilem.

Life koučing nie je procesom, ktorý by bol rýchly. Ako v Life koučingu dosiahnete výsledky je závislé od mnohých faktorov, ako je napr. Vaše odhodlanie a ochota sa na riešení Vašej situácie podieľať sa aktívne. Kouč v procese koučingu nedáva žiadne rady, nepodsúva vlastné riešenie, ale snaží sa vo Vás objaviť schopnosti a potenciál, ktorý vám pomôže s riešením toho s čím ste konfrontovaný

V Life koučingu si sami určujete na čom budete pracovať, do akej hĺbky pôjdete, ako dlho a ako intenzívne sa budete vašej téme venovať.


 • Ak budete mať záujem si vyskúšať Life koučingové sedenie radi sa s vami stretneme.
 • Prvé sedenie je bezplatné.
 • Pokiaľ máte záujem využitie niektorý z našich kontaktov a spojte sa s nami.

Video ukážka:


Referencie účastníka výcvikového kurzu koučingu

Nemáte nainstalován AdobeFlash PlugIn.

Referencia na Skype koučing

Nemáte nainstalován AdobeFlash PlugIn.

najnovší ebook Martina Prodaja

najnovší ebook Martina Prodaja10 zásad efektívneho firemného vzdelávania

Vyplňte svoje údaje a získajte ju ako prvý.Meno:

Email:

Tel.:

Organizácia:


kontakt

PaedDr. Martin Prodaj

Mobil:  +421 0907 578 611
ICQ:    ICQ status 441-138-958
Skype: Skype status Martin Prodaj

E-mail: info@koucing.org
Web:   www.koucing.org

facebook

Insight books - knižný eshop

 • Pri efektívnom využívaní životných zručností si dokážeme zariadiť život podľa seba a čerpať z vnútorných zdrojov potrebných na dosiahnutie úspechu. V súčasných zložitých podmienkach plných rýchlych zmien vyžadujúcich flexibilitu sa nám ťažko udržiava kontrola nad osobným a profesionálnym životom. Potrebujeme zvládať zmeny čo najlepšie a bez zbytočných strát, akurát sa nám to nie vždy darí. Sme jediné tvory na zemi, ktoré sa nad svojím životom zamýšľajú a robia zmysluplné zmeny. A, pravdaže, aj nezmysluplné, ktoré keď sa nakopia, nás začnú „ohrozovať“. Neraz netušíme, prečo sa cítime v nepohode, veď robíme všetko pre to, aby tomu tak nebolo.Martin Prodaj
  Work Life Balance

  Prežite krízu a naučte sa vychutnávať si život!

  cena: 8,00 Eur
  [ kúpiť ]

 • Leo Babauta
  Síla jednoduchosti

  6 klíčových principů efektivity, které změní váš život

  cena: 8,00 Eur
  [ kúpiť ]

 • Provokativní, minimalistická a mimořádně poučná příručka zakladatelů známé americké firmy 37signals, proslavené úspěšnou webovou aplikací Basecamp a dalšími projekty, vás přinutí přehodnotit všechno, co jste se dosud dozvěděli o podnikání. Jak říká slavný guru marketingu Seth Godin: Tuto knihu můžete přehlížet jen na vlastní nebezpečí.Fried & Hansson
  Restart

  Prúvodce podnikatelským
  minimalismem

  cena: 12,80 Eur
  [ kúpiť ]

newsletter

Meno:

Email:


facebook

linkedin

skype

twitter

vimeo

slideshare

youtube