• Veríme, že v každom okamžiku má človek k dispozícii všetky zdroje, ktoré potrebuje na vyriešenie svojich problémov. Umením však ostáva, ako tieto zdroje odhaliť a riešenia, ktoré z nich vyvstanú aj zrealizovať.
 • Manažerské zručnosti, obchodnícky potenciál, motivovanie druhých, riešenie konfliktov, koučovanie podriadených-to všetko sú oblasti, vyžadujúce si určité poznanie, určitú múdrosť.
 • Ak chcete zvládať manažerské zručnosti, potrebujete zvládať time management, delegovanie, motivovanie druhých, koučing-vlastný aj druhých.

Kariérny koučing

Cieľ:

Nájsť v človek potenciál a silné stránky, ktoré mu umožnia vybrať si novú profesiu či pracovné miesto na ktorom bude úspešnejší

Komu je kariérny koučing určený:

Každému kto uvažuje nad zmenou miesta či profesie, alebo si nie je istý tým, aká práca je pre neho najvhodnejšia.

Dávno minulé sú tie doby, kedy naši rodičia zotrvávali na jednom pracovnom mieste až do dôchodku. Aj keď možno takáto situácia mohla prinášať určité výhody v podobe istoty, na duhú stranu nevýhody, ktoré z toho vyplývali boli častokrát väčšie ako nevýhody. Ustrnutie na jednom mieste, nemožnosť profesného rozvoja a pod.

Súčasná doba je však iná, vyžaduje si vysokú mieru zamestnaneckej flexibilty, nakoľko pracovný trh je vysoko turbelentným prostredím, kde prežijú len tí najprispôsobivejší. Kedysi sa dalo predpokladať, že študent skončil školu určitého zamerania a potom pokračoval v hľadaní pracovného miesta, ktoré by zodpovedalo tomu čo  vyštudoval, čomu sa naučil. A na tomto mieste to mohol využívať.

Čo však robiť keď ma moje pracovné miesto neuspokojuje? Keď v ňom nenachádzam priestor pre osobný ani profesný rast? Čo keď som si uvedomil, že škola ktorú som vyštudoval mi vôbec nepomáha v tom aby som bol v zamestnaní úspešný?

Zamestnanec na trhu práce v súčasnej dobe môže nielen zmeniť pracovné miesto v rámci spoločnosti alebo aj mimo nej, ale môže dokonca zmeniť aj profesné zameranie. A k tomu práve dokáže dopomôcť kariérový koučing.

Podobne ako v iných typoch koučingu je kariérový koučing podporným procesom v rámci ktorého Vám kouč pomáha pri objavovaní Vášho potenciálu a hľadaní profesie, kde by ste tento potenciál mohli najlepši využiť. Nedáva Vám rady, ani Vás nepoučuje v tom, čo je pre Vás dobré alebo vhodné. Kouč je pre Vás partnerom, ktorý Vás sprevádza pri hľadaní toho čo je pre Vás najlepšie.


 • Ak budete mať záujem si vyskúšať Kariérny koučingové sedenie radi sa s vami stretneme.
 • Prvé sedenie je bezplatné.
 • Pokiaľ máte záujem využitie niektorý z našich kontaktov a spojte sa s nami.

Video ukážka:


Referencie účastníka výcvikového kurzu koučingu

Nemáte nainstalován AdobeFlash PlugIn.

Referencia na Skype koučing

Nemáte nainstalován AdobeFlash PlugIn.

najnovší ebook Martina Prodaja

najnovší ebook Martina Prodaja10 zásad efektívneho firemného vzdelávania

Vyplňte svoje údaje a získajte ju ako prvý.Meno:

Email:

Tel.:

Organizácia:


kontakt

PaedDr. Martin Prodaj

Mobil:  +421 0907 578 611
ICQ:    ICQ status 441-138-958
Skype: Skype status Martin Prodaj

E-mail: info@koucing.org
Web:   www.koucing.org

facebook

Insight books - knižný eshop

 • Pri efektívnom využívaní životných zručností si dokážeme zariadiť život podľa seba a čerpať z vnútorných zdrojov potrebných na dosiahnutie úspechu. V súčasných zložitých podmienkach plných rýchlych zmien vyžadujúcich flexibilitu sa nám ťažko udržiava kontrola nad osobným a profesionálnym životom. Potrebujeme zvládať zmeny čo najlepšie a bez zbytočných strát, akurát sa nám to nie vždy darí. Sme jediné tvory na zemi, ktoré sa nad svojím životom zamýšľajú a robia zmysluplné zmeny. A, pravdaže, aj nezmysluplné, ktoré keď sa nakopia, nás začnú „ohrozovať“. Neraz netušíme, prečo sa cítime v nepohode, veď robíme všetko pre to, aby tomu tak nebolo.Martin Prodaj
  Work Life Balance

  Prežite krízu a naučte sa vychutnávať si život!

  cena: 8,00 Eur
  [ kúpiť ]

 • Leo Babauta
  Síla jednoduchosti

  6 klíčových principů efektivity, které změní váš život

  cena: 8,00 Eur
  [ kúpiť ]

 • Provokativní, minimalistická a mimořádně poučná příručka zakladatelů známé americké firmy 37signals, proslavené úspěšnou webovou aplikací Basecamp a dalšími projekty, vás přinutí přehodnotit všechno, co jste se dosud dozvěděli o podnikání. Jak říká slavný guru marketingu Seth Godin: Tuto knihu můžete přehlížet jen na vlastní nebezpečí.Fried & Hansson
  Restart

  Prúvodce podnikatelským
  minimalismem

  cena: 12,80 Eur
  [ kúpiť ]

newsletter

Meno:

Email:


facebook

linkedin

skype

twitter

vimeo

slideshare

youtube