• Veríme, že v každom okamžiku má človek k dispozícii všetky zdroje, ktoré potrebuje na vyriešenie svojich problémov. Umením však ostáva, ako tieto zdroje odhaliť a riešenia, ktoré z nich vyvstanú aj zrealizovať.
 • Manažerské zručnosti, obchodnícky potenciál, motivovanie druhých, riešenie konfliktov, koučovanie podriadených-to všetko sú oblasti, vyžadujúce si určité poznanie, určitú múdrosť.
 • Ak chcete zvládať manažerské zručnosti, potrebujete zvládať time management, delegovanie, motivovanie druhých, koučing-vlastný aj druhých.

Kariera

Informačný list pre záujemcov o prácu/spoluprácu

Vážený záujemca o prácu/spoluprácu

predtým, než sa rozhodneše nám zaslať svoj motivačný list, CV, alebo žiadosť o spoluprácu, prosíme ťa, aby si si prečítal nasledovné riadky, ktoré tebe aj nám uľahčia prácu a ušetria čas.

Tu je zopár bodov, ktoré by si mal vziať do úvahy:

 • Spoločnosť INSIGHT je malou vzdelávacou spoločnosťou, ktorá zamestnáva len lektorov, koučov a konzultantov, ktorí sú ochotní s nami pracovať formou živnosti, tzn. pokiaľ hľadáš trvalý pracovný pomer, u nás ho nenájdeš. Ak si však mysliš, že to, čo vieš ponúknuť je jedinečné a originálne, môžeme sa pokúsiť nájsť aj iné cesty spolupráce.
 • Ak uvažuješ nad tým, že by si s nami rád spolupracoval-je to možné, avšak musíš mať čo ponúknuť. Ak máš v hlave myšlienku, nápad na originálny rozvojový program, seminár, workshop alebo vzdelávací produkt, určite nás to bude zaujímať. Pred tým si však pozri čo už naša spoločnosť ponúka, pokiaľ už niečo také ponúkame, musí byť tvoj program naozaj dobrý alebo výnimočný aby sme ho nahradili, možné to však je.
 • Ak máš niečo, čo my nemáme, potom je postup nasledovný: zašli nám anotáciu svojho programu/produktu, ktorá má formu (napríklad túto: http://koucing.org/manazerske-zrucnosti.php). Môžeš však byť aj kreatívny a poslať nám niečo, čo je tvoje. Tvoj program uverejníme na našich stránkach, stane sa súčasťou informačného newslettru, ktorý zasielame našim klientom. To mu zabezpečí reklamu. Pokiaľ náš klient prejaví záujem o tvoj program, budeš samozrejme prvý, ktorý ho bude mať šancu školiť. Nečakaj však zázraky, v dnešnej konkurenčnej dobe môže travať pokojne aj rok, kým niekto o tvoj program prejaví záujem. Ďalšou možnosťu je ponúknutie tvojho programu ako otvoreného verejného kurzu (vyššie spomenuté sa týka vnútrofiremných uzavretých kurzov). Tam je však situácia s realizovateľnosťou veľmi podobná, ak nie aj horšia. Je veľmi nápomocné, pokiaľ svoj program vieš ponúknuť aj cez svoje informačné kanály, ak nejaké máš. Buduje sa tak synergický marketingový efekt. Ak všetko ide dobre, tak tvoj honorár za tréningový deň (prihladnuc na tvoje skúsenosti, náročnosť tréningu, a pod) sa pohybuje zhruba od 200 do 400 EUR. V tejto cene je zahrnuté aj cestové a stravné, pokiaľ sa niekam cestuje. O cene sa samozrejme dá jednať. Pravidlo je jednoduché, čím vyššia pridaná hodnota pre nás, tým vyšší honorár pre teba. A kreativita a inovatívnosť sa u nás cenia veľmi vysoko.
 • Ak sú uvedené podmienky pre teba OK, tak kontaktuj riaditeľa spoločnosti pána Martina Prodaja na skype, kde prejdete podrobnosti spolupráce a dohodnete detaily.
 • Pokiaľ hľadáš miesto na stáž, uváž, že spoločnosť INSIGHT nemá žiadne vlastné priestory a preto by si ani nemal kde stážovať a získavať poznatky. Za určitých okolností ti vieme zabezpečiť účasť  na našich otvorených tréningoch, to sa však deje pomerne zriedkavo. Pokiaľ chceš rozvíjať svoje lektorské a trénerské zručnosti, doporučujeme ti navštíviť našu otvorenú lektorskú skupinu Creativity pool, link nájdeš na tejto strane v sekcii Zaujimavosti.
 • Pokiaľ máš ešte nejaké doplňujúce otázky, pred tým než nám pošleš svoj mail,, kontaktuj nás najprv na skype, je to operatívnejšie a rýchlejšie.

Vďaka, že si sa dočítal až sem. Prajeme veľa zdaru a tešíme sa na budúcu spoluprácu.

Tím INSIGHT

najnovší ebook Martina Prodaja

najnovší ebook Martina Prodaja10 zásad efektívneho firemného vzdelávania

Vyplňte svoje údaje a získajte ju ako prvý.Meno:

Email:

Tel.:

Organizácia:


kontakt

PaedDr. Martin Prodaj

Mobil:  +421 0907 578 611
ICQ:    ICQ status 441-138-958
Skype: Skype status Martin Prodaj

E-mail: info@koucing.org
Web:   www.koucing.org

facebook

Insight books - knižný eshop

 • Pri efektívnom využívaní životných zručností si dokážeme zariadiť život podľa seba a čerpať z vnútorných zdrojov potrebných na dosiahnutie úspechu. V súčasných zložitých podmienkach plných rýchlych zmien vyžadujúcich flexibilitu sa nám ťažko udržiava kontrola nad osobným a profesionálnym životom. Potrebujeme zvládať zmeny čo najlepšie a bez zbytočných strát, akurát sa nám to nie vždy darí. Sme jediné tvory na zemi, ktoré sa nad svojím životom zamýšľajú a robia zmysluplné zmeny. A, pravdaže, aj nezmysluplné, ktoré keď sa nakopia, nás začnú „ohrozovať“. Neraz netušíme, prečo sa cítime v nepohode, veď robíme všetko pre to, aby tomu tak nebolo.Martin Prodaj
  Work Life Balance

  Prežite krízu a naučte sa vychutnávať si život!

  cena: 8,00 Eur
  [ kúpiť ]

 • Leo Babauta
  Síla jednoduchosti

  6 klíčových principů efektivity, které změní váš život

  cena: 8,00 Eur
  [ kúpiť ]

 • Provokativní, minimalistická a mimořádně poučná příručka zakladatelů známé americké firmy 37signals, proslavené úspěšnou webovou aplikací Basecamp a dalšími projekty, vás přinutí přehodnotit všechno, co jste se dosud dozvěděli o podnikání. Jak říká slavný guru marketingu Seth Godin: Tuto knihu můžete přehlížet jen na vlastní nebezpečí.Fried & Hansson
  Restart

  Prúvodce podnikatelským
  minimalismem

  cena: 12,80 Eur
  [ kúpiť ]

newsletter

Meno:

Email:


facebook

linkedin

skype

twitter

vimeo

slideshare

youtube