• Veríme, že v každom okamžiku má človek k dispozícii všetky zdroje, ktoré potrebuje na vyriešenie svojich problémov. Umením však ostáva, ako tieto zdroje odhaliť a riešenia, ktoré z nich vyvstanú aj zrealizovať.
 • Manažerské zručnosti, obchodnícky potenciál, motivovanie druhých, riešenie konfliktov, koučovanie podriadených-to všetko sú oblasti, vyžadujúce si určité poznanie, určitú múdrosť.
 • Ak chcete zvládať manažerské zručnosti, potrebujete zvládať time management, delegovanie, motivovanie druhých, koučing-vlastný aj druhých.

Focusing II

Novinka - kurz podobného zamerania na Slovensku ešte neprebehol. Na realizácii Focusingu sa spolupodieľajú lektori z Českej republiky, ktorí majú s týmto kurzom niekoľko ročné skúsenosti.

Cieľ:

Rozvinúť poznatky získané na kurze Focusing I, a aplikovať ich na interpersonálne vzťahy.

Pre koho je kurz určený?

Kurz je určený predvšetkým tým, ktorí absolvovali Focusing I, ale taktiež pre pomáhajúce profesie, personalistov, vedúcich týmov, pedagógov či školiteľov.

Obsahová náplň kurzu:

Osoba, ktorá dokáže jednať zo zakotvenia vo vlastnej telesnej skutočnosti, je schopná nájsť focus prežívania aj v zdielanej skutočnosti. Inými slovami - kto sa dokáže "cítiť", dokáže aj viac rozumieť druhým. Pri interpersonálnom kotvení získavame svoje vlastné pomenovanie toho, čo prežívame a jednak sa aj učíme empaticky chápať presvedčenie, odvodené partnerom z jeho prežitých významov toho istého focusu. Kurz dáva praktické vodítka, akým spôsobom na základe vlastného telesne zakotveného prežívania vo vzťahu zvyšovať svoje empatické porozumenie, skutočnosť a prijatie druhého. Tieto tri premenné sú podmienkou nastoľujúcou možnú zmenu osobnosti. Vo focusingu II sú významne obsiahnuté prvky, ktoré využijete pri vyjednávaní, mediácii, riešení medziľudských konfliktov, skrátka všade, kde je nutné správne pochopiť toho druhého a dosiahnuť pre obe strany prijateľného konsenzu. Tento výrazne zážitkový tréning je určený pre všetkých, kto prichádza do styku s ľudmi a potrebuje ich správne chápať, potrebuje im správne rozumieť. Focusing je tiež efektívnym psychologickým nástrojom na zmenu vlastnej osobnosti. Oba kurzy je možné absolvovať následne po sebe ako jeden blok. Absolvovaním týchto kurzov sa zvyšuje emočná inteligencia, ktorá je založená na pochopení, prežití a následnom jednaní, ktoré je zakotvené v telesne prežívanej skutočnosti.

Čo získate absolvovaním?

Silný nástroj, ktorý vám pomôže vyznať sa v emociách spojených s medziľudskými vzťahmi.

V cene je zahrnuté:

materiály pre účastníka, občerstvenie, jedna bezplatná telefonická konzultácia, každý účastník získava automaticky10% zľavu na akýkoľvek kurz spol. INSIGHT


Pre firmy

V prípade záujmu o zorganizovanie tohto kurzu pre vašu firmu, nás prosím kontaktujte. Poskytneme Vám podrob- nejšie informácie.

> Kontaktujte nás!

Pre verejnosť

Pokiaľ sa chcete zúčastniť kurzu, v našom kalendári podujatí najdete aktuálne termíny všetkých kurzov vrátanie ceny a ďalších informácií.

> Aktuálne termínyMáte záujem o ďalšie informácie?

Vyplňte kontaktný formulár a my sa s Vami obratom spojíme.

Firma / meno:*

E-mail:*

Tel.:*

Dotaz:


 


* - povinné položky


Share |

najnovší ebook Martina Prodaja

najnovší ebook Martina Prodaja10 zásad efektívneho firemného vzdelávania

Vyplňte svoje údaje a získajte ju ako prvý.Meno:

Email:

Tel.:

Organizácia:


kontakt

PaedDr. Martin Prodaj

Mobil:  +421 0907 578 611
ICQ:    ICQ status 441-138-958
Skype: Skype status Martin Prodaj

E-mail: info@koucing.org
Web:   www.koucing.org

facebook

Insight books - knižný eshop

 • Pri efektívnom využívaní životných zručností si dokážeme zariadiť život podľa seba a čerpať z vnútorných zdrojov potrebných na dosiahnutie úspechu. V súčasných zložitých podmienkach plných rýchlych zmien vyžadujúcich flexibilitu sa nám ťažko udržiava kontrola nad osobným a profesionálnym životom. Potrebujeme zvládať zmeny čo najlepšie a bez zbytočných strát, akurát sa nám to nie vždy darí. Sme jediné tvory na zemi, ktoré sa nad svojím životom zamýšľajú a robia zmysluplné zmeny. A, pravdaže, aj nezmysluplné, ktoré keď sa nakopia, nás začnú „ohrozovať“. Neraz netušíme, prečo sa cítime v nepohode, veď robíme všetko pre to, aby tomu tak nebolo.Martin Prodaj
  Work Life Balance

  Prežite krízu a naučte sa vychutnávať si život!

  cena: 8,00 Eur
  [ kúpiť ]

 • Leo Babauta
  Síla jednoduchosti

  6 klíčových principů efektivity, které změní váš život

  cena: 8,00 Eur
  [ kúpiť ]

 • Provokativní, minimalistická a mimořádně poučná příručka zakladatelů známé americké firmy 37signals, proslavené úspěšnou webovou aplikací Basecamp a dalšími projekty, vás přinutí přehodnotit všechno, co jste se dosud dozvěděli o podnikání. Jak říká slavný guru marketingu Seth Godin: Tuto knihu můžete přehlížet jen na vlastní nebezpečí.Fried & Hansson
  Restart

  Prúvodce podnikatelským
  minimalismem

  cena: 12,80 Eur
  [ kúpiť ]

newsletter

Meno:

Email:


facebook

linkedin

skype

twitter

vimeo

slideshare

youtube